Hitachi

Naše prodejna

Naše prodejna

Napište nám

Využijte naší obchodní linku
Po-Pá 7:00-15:30


+420 416 783 094

E-mail

Hitachi

Počet produktů: 77

Podkategorie

 • NE-S1

  Měniče frekvence pro malé výkony. Kvalitní japonský měnič s dlouhou životností, možností montáže vedle sebe, se snadným ovládáním a možností nastavení přes PC. Rychlá a výhodná integrace do stávajícího řídícího systému prostřednictvím vestavěného rozhraní ModBus RTU.
 • WL200

  Kompaktní měniče frekvence se širokým výkonovým rozsahem, bez síťového filtru. Vychází svým designem z již osvědčené řady WJ200, od níž přebírá i veškerou rozšířenou funkčnost. Standardní řízení a příznivá cena činí řadu WL200 logickou náhradou měničů řady X200 a alternativou pro běžné pohony až do výkonu 18,5 kW.

 • WJ200

  Vektorové měniče frekvence se širokým výkonovým rozsahem, bez síťového filtru. Řada WJ200 představuje další vývojový stupeň malých kompaktních pohonů HITACHI a v mnoha ohledech výrazně předčí své předchůdce z řady SJ200. Došlo k zdokonalení vektorového řízení, díky polohové zpětné vazbě lze realizovat nenáročné polohovací úlohy. Softwarové vybavení měničů bylo rozšířeno o aplikaci EzSQ, která posouvá měnič řady WJ200 do skupiny vysoce sofistikovaných pohonů splňujících ty nejnáročnější požadavky.
 • SJ700B

  Měnič frekvence pro napájení 3-fázových asynchronních motorů. Měnič určený pro pohony s hladkým průběhem momentu vycházející z bratrské řady SJ700. K dispozici je plná parametrická sada měničů včetně všech speciálních funkcí jako vektorové řízení bez zpětné vazby, vektorové řízení se zpětnou vazbou, momentové řízení, řízení brzdy a další. V pohonu s měničem SJ700B je možné využít všech opcí určených pro SJ700. Měnič je ve standardu vybaven ovládacím panelem, komunikačním rozhraním Modbus a EMC filtrem.
 • SJ700/SJ700D

  Měnič frekvence pro napájení 3-fázových asynchronních motorů. Inteligentní frekvenční měnič s plným vektorovým řízením a funkčností servopohonu. Uživatelsky přívětivé rozhraní, operační panel, integrovaný EMC filtr a komunikace Modbus je v základní výbavě. Přístroj je určen pro náročné aplikace s vysokými požadavky na přesnost otáček, řízení momentu, případně polohování pohonu.
 • Příslušenství

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 77 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 77 položek