R88M-G10030H-BS2
Zobrazit větší
* obrázek má pouze ilustrační charakter
Nové zboží
Skladem u dodavatele
Dodání do 10 pracovních dnů
R8MG0376G
R88MG10030HBS2.1
Více informací
Poptávka zboží
R88M-G10030H-BS2
R88M-G10030H-BS2
R88MG10030HBS2.1
* Povinná pole
  nebo  Zrušit
Více informací
servomotor, AC, série OMNUC G, standardní provedení, výkon : 100W, jmenovité otáčky : 3000/min, inkremetnální enkodér, napájení 200VAC, s brzdou 24V, hřídel s drážkou a perem, plastový konektor, verze 1